In het kader van NLdoet NAC STREET LEAGUE team Princenhage ontvangen bij onze Lente Dialoog-ontbijt. We hebben samen heerlijke Turkse hapjes gegeten. Ook waren de ouders en onze buurtbewoners aanwezig.

Princenhage zette zich tijdens NLDoet in voor Stichting Prisma. Team Princenhage werd ontvangen door onze vrijwilligers en kregen eerst een rondleiding. Wij vertelden dat er deze ochtend een gezamenlijk ontbijt op het programma stond. De mannen van Princenhage verzorgden de voorbereidingen voor het ontbijt en boden na afloop de helpende hand bij het afruimen. Uiteraard aten zij ook een broodje mee! ‘Een leuke ervaring om via deze wijze met een andere cultuur in contact te komen’, aldus team Princenhage.

Wij willen binnenkort ook een playstation toernooi organiseren waarbij wij ook heerlijke Turkse pizza’s gaan eten! Was een gezellige ochtend met met deze jonge voetballers!

http://nacstreetleague.nl/4/news/93/NAC-STREET-LEAGUE-TEAMS-ZETTEN-ZICH-IN-TIJDENS-NLDOET%21.html

http://nldoet.nl/klus/27535

1 2 3 4